KM PSP w Jaworznie
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 27 lipca

Pożarów293
Miejscowych zagrożeń355
Alarmów fałszywych39
Razem687

P
MZ
AF
Raporty

Kolizja osobówek na Martyniaków

Nieuwaga jednego z kierowców była przyczyną niegroźnej kolizji do której doszło na ulicy Martyniaków. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia

Read more...

Wypadek na Krakowskiej

Do wypadku doszło przed godziną 15:00 na ulicy Krakowskiej. Kierująca pojazdem kobieta rozpoczęła manewr wyprzedzania i nie zauważyła jadącego z naprzeciwka tira. W chwili przybycia zastępów pomocy kobiecie udzielali świadkowie zdarzenia.

Read more...

Konkurs plastyczny dzieci - rozdanie dyplomów

W tutejszej Komendzie Miejskiej PSP odbyło się rozdanie dyplomów dla dzieci biorących udział w konkursie plastycznym pt. "Straż Pożarna w oczach dziecka".

Read more...

Trzy osoby w szpitalu po zderzeniu na Ciężkowickiej

Trzy osoby trafiły do szpitala po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ulicy Ciężkowickiej. W chwili przyjazdu zastępów Państwowej Straży Pożarnej, osoby poszkodowane były już pod opieką zespołu karetki Pogotowia.

Read more...

Całkowicie zniszczony samochód ciężarowy

Zniszczony samochód ciężarowy oraz uszkodzona infrastruktura drogowa - to efekt zdarzenia drogowego do którego doszło około godziny 15:00 na ulicy Radwańskich w Jaworznie. Samochód ciężarowy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi.

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59