KM PSP w Jaworznie
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 31 sierpnia

Pożarów334
Miejscowych zagrożeń447
Alarmów fałszywych44
Razem825

P
MZ
AF
Raporty

Groźne zderzenie osobówek na Św.Wojciecha

Cztery osoby, w tym dziecko, zostały poszkodowane na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.

Read more...

Pożar mieszkania na Towarowej

Cztery zastępy PSP gasiły pożar na ul. Towarowej, który wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Działania strażaków polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się elementy w jednym z pokojów oraz przedpokoju.

Read more...

Pożar mieszkania na Kalinowej

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w mieszkaniu na parterze w budynku wielorodzinnym. Działania PSP polegały na odłączeniu zasilania oraz dopływu gazu  do mieszkania oraz podaniu prądu wody w natarciu do palącego się mieszkania. Drugi prąd wody podawany był na elewacje budynku w celu schłodzenia nadpalonego styropianu.

Read more...

Pożar pustostanu na Parkowej

Pożarem objęte były dwie kondygnacje oraz dach opuszczonego budynku. Działania przybyłych na miejsce zastępów, polegały na podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu przez otwory okienne oraz jednego prądu gaśniczego w obronie, aby pożar nie rozprzestrzenił się na sąsiedni budynek.

Read more...

Kolizja osobówek na Martyniaków

Nieuwaga jednego z kierowców była przyczyną niegroźnej kolizji do której doszło na ulicy Martyniaków. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59