KM PSP w Jaworznie
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 6 października

Pożarów361
Miejscowych zagrożeń498
Alarmów fałszywych54
Razem913

P
MZ
AF
Raporty

Kolizja dwóch samochodów na Wandy

Dwa samochody uszkodzone oraz złamany słup telekomunikacyjny, to efekt kolizji do której doszło w godzinach popołudniowych na ulicy Wandy. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł większych obrażeń. 

Read more...

Pożar przyczepy kempingowej na Sosinie

Ogień pojawił się kilka minut przed godziną 3:00 i szybko rozprzestrzenił się na całą przyczepę. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy Straży Pożarnej, niestety nic nie udało się już uratować. Pomimo tego, że przyczepa spłonęła doszczętnie, nikt w pożarze nie ucierpiał.

Read more...

Pożar na ogródkach działkowych

Kilka minut po godzinie 14:00 na terenie ogródków działkowych na Osiedlu Stałym, doszło do pożaru altany. Ogień zauważyli sąsiedzi, którzy zaalarmowali Straż Pożarną. W momencie przybycia zastępów, ogniem objęte były drewniane elementy konstrukcji oraz składowisko drewna.

Read more...

Groźne zderzenie osobówek na Św.Wojciecha

Cztery osoby, w tym dziecko, zostały poszkodowane na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców.

Read more...

Pożar mieszkania na Towarowej

Cztery zastępy PSP gasiły pożar na ul. Towarowej, który wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Działania strażaków polegały na podaniu jednego prądu wody w natarciu na palące się elementy w jednym z pokojów oraz przedpokoju.

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59