KM PSP w Jaworznie
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 15 listopada

Pożarów388
Miejscowych zagrożeń546
Alarmów fałszywych58
Razem992

P
MZ
AF
Raporty

Kolejna kolizja na Krakowskiej

Po raz kolejny na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Braci Gutmanów doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Działania PSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wypięciu akumulatorów oraz neutralizacji płynów.

Read more...

Wypadek na Krakowskiej, pięć osób rannych

Na skrzyżowaniu ulicy Gutmanów z Krakowską doszło do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w którym poszkodowanych zostało 5 osób. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy PSP, pogotowie ratunkowe (łącznie 3 karetki) oraz policja. Poszkodowanym strażacy udzielili pomocy przedmedycznej, a następnie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego.

Read more...

Kolizja dwóch samochodów na Wandy

Dwa samochody uszkodzone oraz złamany słup telekomunikacyjny, to efekt kolizji do której doszło w godzinach popołudniowych na ulicy Wandy. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt nie odniósł większych obrażeń. 

Read more...

Pożar przyczepy kempingowej na Sosinie

Ogień pojawił się kilka minut przed godziną 3:00 i szybko rozprzestrzenił się na całą przyczepę. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy Straży Pożarnej, niestety nic nie udało się już uratować. Pomimo tego, że przyczepa spłonęła doszczętnie, nikt w pożarze nie ucierpiał.

Read more...

Pożar na ogródkach działkowych

Kilka minut po godzinie 14:00 na terenie ogródków działkowych na Osiedlu Stałym, doszło do pożaru altany. Ogień zauważyli sąsiedzi, którzy zaalarmowali Straż Pożarną. W momencie przybycia zastępów, ogniem objęte były drewniane elementy konstrukcji oraz składowisko drewna.

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59