KM PSP w Jaworznie
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 5 kwietnia

Pożarów126
Miejscowych zagrożeń81
Alarmów fałszywych11
Razem218

P
MZ
AF
Raporty

Nieostrożność na drodze, przyczyną kolizji

Nieuwaga jednego z kierowców była przyczyną niegroźnej kolizji do której doszło na ulicy Sulińskiego. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych. Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali płyny eksploatacyjne,

Read more...

Zderzenie osobówek na Krakowskiej

Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach popołudniowych. Kierowca skody z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszający się inny samochód.

Read more...

Dachowanie na Długoszyńskiej

Samochód osobowy Opel Astra z niewyjaśnionych dotąd okoliczności zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Kierowca pojazdu został przetransportowany na badania do Szpitala Miejskiego w Jaworznie.

Read more...

Kolizja i ucieczka z miejsca zdarzenia

Około godziny 20:00 na ulicy Matejki, samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w stojący na chodniku pojazd. Kierowca Matiza uciekł z miejsca zdarzenia.

Read more...

Zderzenie dwóch samochodów na Krakowskiej

W godzinach nocnych na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Braci Gutmanów miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych. W momencie przybycia zastępów, osoby poszkodowane znajdowały się pod opieką zespołu karetki pogotowia.

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59