KM PSP w Jaworznie - STRONA W PRZEBUDOWIE
Statystyka
Interwencje w roku 2015
na dzień 17 lutego
Pożarów35
Miejscowych zagrożeń36
Alarmów fałszywych4
Razem75

P
MZ
AF
Raporty

Zderzenie dwóch samochodów na Krakowskiej

W godzinach nocnych na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Braci Gutmanów miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów osobowych. W momencie przybycia zastępów, osoby poszkodowane znajdowały się pod opieką zespołu karetki pogotowia.

Read more...

Pijany jechał pod prąd ulicą Grunwaldzką

Pijany kierowca był sprawcą kolizji drogowej, do której doszło w niedzielne popołudnie na ulicy Grunwaldzkiej. Z informacji podawanych przez policję wynika, że „posiadając 3 promile alkoholu w organizmie,

Read more...

Kolizja dwóch samochodów osobowych

Dwa samochody uszkodzone i spore utrudnienia w ruchu to efekt kolizji, do której doszło dzisiaj w południe na skrzyżowaniu ulic Reja i Radwańskich. Kierujący hyundaiem doprowadził do zderzenia z prawidłowo poruszającym się samochodem marki BMW.

Read more...

Osobówką do rowu

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 23:00 na ulicy Świętego Wojciecha. Kierujący samochodem osobowym chcąc uniknąć kolizji z dzikim zwierzęciem, zjechał z drogi i wpadł do rowu. Na szczęście nikt w zdarzeniu nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Read more...

Wiatr przewrócił choinkę na Rynku

Silny wiatr złamał świąteczną choinkę, która stała na jaworznickim Rynku. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejsce został zadysponowany jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej, który zabezpieczył uszkodzone drzewo oraz przewód zasilający oświetlenie choinki.

Read more...Message

KM PSP w Jaworznie - STRONA W PRZEBUDOWIE

43-602 Jaworzno
ul. Dąbrowskiego 19
tel. 32 617-79-59